KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837401
nr 1583 7401
Eva Bergeå
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 104x83 cm
Eva Bergeå Lawrová, tjeckisk-svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:38:46
4/12 17:50:15
1.000 kr
4/12 19:23:56